Selle aasta üks suuremaid spordisündmusi Jalgpalli EM 2021 on varsti algamas. Jäänud on loetud päevad kuni vilistatakse esimese mängu avavile ja 11. juuni lähevad platsile Türgi ja Itaalia koondised. Meeskonnad, peale keda juba 12. juuni alustavad omavahel jalgpallimurul mõõtu võtma Taani ja Soome. Tõotab tulla huvitav EM. Suursoosiks puudub ja mitmed suuremate jalgpalliriikide koondised on suurepärases vormis. Kõige suurem võidukoefitsient on spordiennustuse portaalidel Inglismaa, Belgia, Prantsusmaa, Saksamaa, Hollandi, Hispaania, Portugali ja Itaalia koondisel.

Paraku ei saa selle aasta suvel arusaadavatel põhjustel just kõige kergemini minna jalgpalli EM-i vaatama. Sellel aastal on küll mängude vaatamiseks suurepärane olukord, sest mängud toimuvad mitmetel staadionitel üle Euroopa. Meile kõige lähemal toimuvad mängud Peterburi staadionil ja lisaks leiab nimekirjast mänge Roomast kuni Sevillani.

Kus aga vaadata jalgpalli EM-i Pärnus?

Jalgpalli EM-i ajaks peaks olema juba luba siseruumides pubisid külastad aga Pärnus ei ole klassikalises mõttes spordibaare. Tavaliselt on jalgpalli EM-i näidanud erinevad tavalised pubid nagu Sweet Rosie. Huvitavamaid kohti jalgpalli EM-i vaatamiseks on olnud Üks Bussi televiisorid ja rannaäärne ühisvaatamise ekraan. Millised saavad olema selle aasta võimalused? Raske veel öelda aga hoiame teid kursis.

See veebisait kasutab küpsiseid, et tagada veebisaidil parim kogemus.