Unistad meeleolukast ning unustamatust laste sünnipäevast?
Laste sünnipäeva pidamine Pärnus võib olla üpriski suur väljakutse. Enamik peo planeerijaid seisavad silmitsi küsimustega, kuidas korraldada pidupäev nii nagu seda varem tehtud ei ole. Tihti ei teatagi, millised laste sünnipäeva kohad Pärnus on, ja palju erakordseid paikasid jääbki avastamata. Toome teile välja, kus pidada sünnipäev Pärnus, meie suvepealinnas, nii, et see on vinge lastele kui ka täiskasvanutele. Loe lähemalt ja leia inspiratsiooni järgmiseks peoks!

Unustamatu lapse sünnipäev Pärnu siserulapargis

Lapse sünnipäeva pidamine Pärnus
Raba 5 Pärnu siserulapark

Mida erilisem sündmuskoht, seda vingem pidu! Raba5 on Pärnu siserulapark, kus lapse sünnipäeva pidamine Pärnus on kui lust ja lillepidu!

Raba5 viib iga lapse ekstreemspordi maailmaga tutvuma! Sünnipäevasid on võimalik pidada koos koolitusega, mille käigus saavad lapsed sõita kas rula või tõukerattaga. Kartusteks ei ole põhjust, sest kõik tegevused toimuvad juhendajate käe all, lisaks võimaldatakse kõikidel osalejatel kasutada kaitsevahendeid.

Jäädvusta iga moment sünnipäevast! Raba5 laste sünnipäevade paketti on võimalik juurde tellida ka fotograaf, kes võtab üles kõik vahvad emotsioonid kogu sünnipäevast.

Lisaks vahvale koolitusele on võimalik rulapargis kasutada ka mitmeid lisavõimalusi lapse sünnipäeva tegevuste rikastamiseks. Kõikidele peolistele on kasutamiseks kinosaal, vaba-aja veetmise ruum ja ping-pong mäng koos varustusega. Igasugused uued mõtted sünnipäeva täiendamiseks on samuti võimalikud – keskus läheneb igale sünnipäeva tellimusele personaalselt, et pakkuda parim võimalik lahendus!

Lõbus sünnipäevapidu liikluslinnakus

Pärnu liikluslinnak kutsub kõiki suuremaid ja väiksemaid sünnipäevalisi pidama enda sünnipäeva suures liikluslinnakus. Meelelahutus ja õppimine käib seal üheskoos – lapsed saavad selgeks olulised liiklusreeglid ja võistelda kiirusmängudes.

Liikluslinnakus on palju võimalusi sünnipäeva korraldamiseks. Mõtle koos lapsega välja, kuidas pidu meeleolukaks teha ja planeerige meeleolukaid ühismänge kõikidele külalistele.
Toitlustuse pärast ei pea muretsema, sest linnakust on võimalik ette tellida sünnipäeva road, mis just teile sobivad!

Lapse sünnipäeva pidamine Pärnus ei pea olema keeruline – leia vahvad ja unikaalsed peokohad ning naudi lapsega olulist pidupäeva!