Spordipoed Pärnus

Kevadhooaeg on saabumas. Ukse taga on juba esimene suurem Pärnu kevad-suvise liikumishooaja algust tähistav Luitejooks, mis toimub see aasta 16. aprill. Kust aga leida varustust algavaks hooajaks või hoopiski kiiresti soetada kõik vajalik kohe-kohe algavaks spordivõistluseks? Pärnus on mitmeid spordipoode, kuid kõige suurema valiku leiate kesklinna piirkonnast. Soodsalt leiab kõik vajaliku sportimiseks Pärnu Keskuse Sportland Outlet kauplusest. Kaubanduskeskuse teisel korrusel asub Sportlandi üldpood. Ülejäänud spordipoodidest leiate informatsiooni Pärnu Keskuse majajuhi spordipoed lehekülgelt. Samuti asub Endla teatrist üle tee linna vanim spordipood Peter Sport.

Rattapoed Pärnus

Tänavajalgrataste müüki ja hooldust pakub Pärnu Ratas ja Rattaäri. BMX rattaste müügiga tegeleb oma valdkonnas tuntud ja kohalik OnWheels, mille veebipoes on müügil BMX rattaid nii algajatele kui ka edasijõudnutele. Suuremate ostude puhul on garanteeritud ka tasuta transport. OnWheels.ee valikust leiab veel: tõukerattad, rulad jpm.

Matkapoed Pärnus

Pärnu Keskuse keldrikorrusel asub laia valikuga Matkasport, mille matkatoodete valikust leiab ka vajalikku vaba aja veetmiseks. Lisaks tasub piiluda ka kesklinna piirimail, Riia mnt 32, asuvasse Militaarpoodi.

See veebisait kasutab küpsiseid, et tagada veebisaidil parim kogemus.