Kämpingud Pärnus ja Pärnumaal

Kämpingud Pärnus ja Pärnumaal on väga erinevad. Pärnu linnas asub üks – Konse Kämping, mis on Eesti Kämpingu Liidu üks asutajaid. 2002. aastal avatud kämping pakub oma külalistemajas majutust 88 inimesele. Lisaks mahub nende platsile kuni 90 autosuvilat ja haagist. Kämping asub otse Pärnu jõekaldal ning seda ümbritseb igast küljest aed. Kõikidele külalistele on olemas tasuta WIFI. Autosuvilatega külastajatele on olemas elekter ning pesemisvõimalused. Lisaks saab kasutada ühiskööki. Telkijatele on olemas natuke üle kümne koha. Ka nendele pakutakse elektrikasutamise võimalust. Laste turvalisuse huvides soeta ka ujumisrõngad.

Umbes 10 minuti kaugusel Pärnu linnast asub Jõekääru kämping, kus saavad peatude nii telkijad kui autosuvilatega reisijad. Olemas on elektrivõimalus ning isegi väike saun. Oma vaba aega on võimalus sisustada erinevate spordialadega nagu võrkpall ja jalgpall.

30 kilomeetri kaugusel Pärnust asub Kõveri puhkekeskus, kus on olemas mitu kämpingmaja. Ööbimine seal on soodne ning just eelkõike sobilik neile, kellel vaja soodsat majutust. Kämpingmajades on olemas magamiskohad ning väike eluruum. Pesemisvõimalused ja WC asuvad eraldi. Lisaks saab puhkekeskuse alal ööbida oma matkaautoga. 

See veebisait kasutab küpsiseid, et tagada veebisaidil parim kogemus.