Puhkemajad Pärnus ja Pärnumaal

Puhkemajad Pärnus ja Pärnumaal on eelkõike just neile, kes ei ole majutussoovidel väga nõudlikud. Puhkemaja tähendab, et endale saab üürida terve maja. See on just sobilik suurele seltskonnale. Puhkemajad Pärnus ja Pärnumaal ei paku just väga suurt valikut. Paljud külalistemajad ja turismitalud on ennast samuti määratlenud kui puhkemaja, kuid nendes kohtades saab enamasti ikkagi broneerida ühte tuba mitte tervet maja.

Pärnu linnas on üheks valikuks Kaevu tänaval asuv puhkemaja, kus saab kokku ööbida kuni 12 inimest. Kesklinn jääb 1,5 km kaugusele. Olemas on aed, kus saab grillida ning majas on olemas ka eraldi saun. Alumisel korrusel on elutuba ja kamin, kus saab seltskonnaga istuda. Kokku on majas 5 magamistuba.

Tammsaare puhkemaja asub Pärnu rannale väga lähedal. Seal saab kokku ööbida kuni 10 inimest 3 magamistoas. Olemas on aed, kus saab grillida ja näiteks päikest võtta. Olemas on väike köök, vannituba ja võimalus parkimiseks otse rannarajoonis.

Pärnumaal Kõveris asub Kõveri puhkekeskus, kus saab majutuda kuni 32 inimest. Seal saab ööbida nii puhkemajad kui ka kämpingmajades. Lisaks saab broneerida sauna ning käia järves ujumas. Olemas on ka tünnisaun. Aktiivse puhkuse huvilised saavad külastada lähedal asuvat matkarada, mängid korvpalli ja võrkpalli ning eelneval broneerimisel korraldada paintballi lahinguid ning vibulaskmise võistlusi. 

See veebisait kasutab küpsiseid, et tagada veebisaidil parim kogemus.