Ööbimine Pärnus

Ööbimine Pärnus ei tähenda alati seda, et endale peaks otsima mõne odava ja suure hotelli. Pärnu linnas tegutseb mitmeid erinevaid väikseid butiikhotelle, mis pakuvad ilusaid tubasid ning korralikku ja personaalset teenindust. Sellise majutusasutse eeliseks on tihtipeale see, et kõik toad on täiesti unikaalsed. Lisaks sellele ei kohta majas liikudes peaaegu üldse teisi kliente. Pärnu üheks parimaks majutusasutuseks selles vallas võib pidada Frosti Butiikhotelli, mis asub otse südalinnas. Hotellis on seitse unikaalset tuba. Suureks plussiks võib pidada ka seda, et maja ees on hotelli klientidele privaatne parkla, kuhu saab tasuta parkida. Ööbimine Pärnus muutub seega kohe palju mugavamaks, sest enamasti on kesklinnas parkimine igalpool tasuline.

Pärnu üks sümboleid Villa Ammende asub otse Pärnu ranna vahetusläheduses. Hotellis on kokku 18 erinevat tuba ning väga korralik restoran. Peale selle ümbritseb villat palju rohelisust. Kuna maja ümbritseb suur aed, siis suvisel perioodil korraldatakse seal ilusaid aiakontserte, kus osalevad paljud tuntud Eesti muusikud. Hotelli asukoht on väga sobilik neile, kelle eesmärgiks on ööbimine Pärnus muuta võimalikult rahulikuks. Nimelt ei asu villa ühegi suure tee ääres. Samas on südalinn kui ka rannarajoon jalutuskäigu kaugusel.

Alex külalistemaja Pärnu kesklinnas pakub väga head asukohta ning kvaliteeti. Majas on kokku 9 tuba ning allkorrusel on olemas korralik restoran. Rand jääb umbes 15 minutilise jalutuskäigu kaugusele. Tubade valikus on nii saunaga kortereid kui ka katusekorter ning üksinda reisijale pakutakse ühe voodiga tuba. Seetõttu peaks endale sobiva toa leidma iga huviline. Kuna külalistemaja asub kesklinnas, siis Rüütli tänav ning selle läheduses asuvad restoranid ja meelelahutuskohad jäävad väga lühikese jalutuskäigu kaugusele. 

Frost butiikhotelli tuba

See veebisait kasutab küpsiseid, et tagada veebisaidil parim kogemus.