Külalistemajad Pärnus

Külalistemajad Pärnus on hinnapoolest odavamad kui hotellid. Seega on need sobilikud just neile, kes otsivad endale soodsat majutust. Samas tähendab see aga seda, et külalistemajad Pärnus ei ole kvaliteedilt nii kõrged kui on hotellid. Osades ei ole hinna sees hommikusööki ning need ei ole nii hea asukohaga kui hotellid.

Kotka külalistemaja asub suhteliselt hea koha peal. Pärnu üks ilusamaid jalutamiskohtasid Vallikäär asub täpselt minutilise jalutuskäigu kaugusel. Külalistemajas on 6 tuba ning ühiselt kasutatav köök, kus saab endale ise süüa teha. Enamikes tubades on olemas privaatne vannituba ning ühes toas on olemas isegi saun.

Pärnu jahtklubi külalistemajas on 18 tuba. Valikus on erinevaid toatüüpe alates kaheinimese toast kuni peretoani. Kuna külalistemaja asub Pärnu jõe kaldal, siis osadest tubadest avaneb kena vaade jõele. Lisaks asub samas hoones restoran, kus on hea valik toite ning vahepeal korraldatakse seal ka erinevaid üritusi. Toahinnas sisaldub tasuta hommikusöök. 

Männiku külalistemaja asub kesklinnast eemal, kuid see ei tohiks olla probleemiks neile, kes liiguvad autoga. Külalistemajas on 13 tuba. Männikus on suur hoov, kus saab grillida ning sauna teha. Toad on lihtsalt sisustatud ning seetõttu on ka hinnad üpriski soodsad.

Rentide külalismaja Pärnus ürituse jaoks, saab Pärnus tellida kauba Rimi e-poest, e Selverist või otse maaletoojaga ühendust võttes, näiteks kogemustega distribuutorilt nagu Tridens (Red Bull, Jägermeister jt maaletooja).

See veebisait kasutab küpsiseid, et tagada veebisaidil parim kogemus.