Pärnu spad

Pärnu Spad on ühed Eesti parimad. Valida saab mitmete erinevate majutusasutuste vahel alates ravisanatooriumitest kuni heaoluspaadeni. Õige Spa valimisel peab mõtlema mitmele erinevale aspektile. Esmatähtsaks võib pidada eesmärki, miks soovitakse spasse tulla. Kui selleks on lõõgastumine, siis kindlasti on parimaks valikuks heaoluspaa. Sanatoorium sobib just neile, kelle eesmärgiks on saada ravi. Pärnu üks parimaid sanatooriume on kindlasti Tervise Sanatoorium, kus pakutakse palju tervistavaid ravihoolitsusi. Lisaks neile saab broneerida ka täiesti tavalise iluhoolitsusi ning külastada korralikku basseiniala. Peredel sobivad kõige paremini korraliku veekeskusega Estonia Medical Spa ja Eesti ühe suurima veepargiga Tervise Paradiis.

Veepark Tervise Paradiisis
Veepark Tervise Paradiisis

Oma asukoha poolest on ta üks parimaid valikud suvel. See asub rannast paari minutlise jalutuskäigu kaugusel. Hotelli kõrgematest tubadest avaneb hea vaade kogu Pärnu rannale. Veekeskuses on olemas ka välibassein.

Pärnu on ainuke linn Eestis, kus kahes hotellis saab proovida ujumist surnumere soolabasseinis. Esimene hotell nendest on Hedon Spa Hotell, mis on üks linna uuemaid majutusasutusi ning asub endises Pärnu mudaravilahoones. Majas on 72 tuba ning linna üks paremaid restorane. Suvel on avatud ka välibassein. Asukoha poolest on tegemist ühe parima valikuga, sest hotell asub otse Pärnu rannas. Teises surnumere basseiniga hotellis valmis 2015. aasta suveks suur juurdeehitus ja spaa renoveerimine. Eelnevalt Estonia hotelli roheline ja valge maja ühendatakse üheks hotelliks mille nimeks saab Estonia spaa ja kuurort hotell. Tegemist on Pärnu üha uuema hotelliga ning oma suure saunakeskuse poolest peaks sobilik olema kõikidele külastajatele.

2019. aasta suvel avati Pärnus uus spaa Wasa Resort. Tegemist on unikaalse spaaga Pärnus. sest lisaks tavapärastele tubadele on kliendil võimalik valida ka külaliskorterite vahel, mis asuvad kohe hotelli kõrval. Kõigile külalistele kuulub spaakülastus tooahinna sisse.

See veebisait kasutab küpsiseid, et tagada veebisaidil parim kogemus.