Majutus Pärnumaal

Majutus Pärnumaal, ehk siis Pärnu linnast väljas, on palju odavam kui linnasisene majutus. Pärnumaa turismitalud ja Pärnumaa puhkemajad pakuvad võimalust endale üürida tervet maja. Samas tegutseb Pärnu ligidal mitmeid häid majutusasutusi, mis ei jää kvaliteedi poole pealt üldsegi Pärnu linna majutusasutustele alla. Heaks näiteks on Häädemeeste piirkond, kui soovitakse leida majutus Pärnumaal. Seal tegutseb mitu huvitavat majutusasutust.

Lepanina Hotell asub otse merekaldal ning on suurepärane valik neile, kes soovivad linnast väljaspool mere ääres puhata. Hotell tegutseb ainult suvisel perioodil ning pakub nii hotellitubasid kuid ka bungaloid. Ümbruses asub ilus männimets ning loodusrajad. Olemas on ka välibassein ning restoran.

Valgeranna puhkekeskus asub Pärnu linnast 6 kilomeetri kaugusel. Ööbida saab väikestes puumajades, mida välja renditakse. Kohas on olemas mänguväljak lastele ning võimalus käia saunas. Lisaks tegutseb seal baar, kus saab endale jooke. Vannitoad on ühiskasutatavad. Koht asub samuti männimetsas ning otse merekaldal.

Tõstamaal asuv Maria talu külalistemaja on kvaliteedilt väga korralik majutusasutus. Kahjuks ei asu see majutusasutus mere ääres, kuid on see eest päris uus. Kõik toad on ehitatud 2010. aastal. Kuna seal toimub palju ratsutamisvõistluseid, siis on seal loomulikult lisatasu eest võimalus ratsutamiseks. Nende restoranis pakutakse traditsioonilist Eesti kööki. 

See veebisait kasutab küpsiseid, et tagada veebisaidil parim kogemus.