Kodumajutus Pärnus

Kodumajutus Pärnus on hästi populaarne just suvisel perioodil, kui kõrghooaja tõttu on linnas hinnad kõrged ja hotellides pole vabu tubasid. Kodumajutust pakutakse Pärnus eelkõike korterites ja külalistemajades. See majutusliik erineb hotellist eelkõike oma privaatsuse tõttu. Kui hotellis peatub korraga kümneid kui mitte sadu turiste, siis külalistemajas on nende arv tunduvalt väiksem. Korteri üürimisel jääb terve majutuspind ainult kliendi kasutada. Suurema seltskonnaga reisimisel on kodumajutus Pärnus kindlasti üks paremaid võimalusi linnas ööbimiseks. Külalistemajas võib olemas olla ka oma aed, kus saab hästi sõpradega istuda ja näiteks grillida. Pärnu kodumajutus sobib ka inimestele, kes reisivad autoga, sest enamus majutusasutused pakuvad tasuta parkimisvõimalust.

Tuba Õuna kodumajutuses
Tuba Õuna kodumajutuses

Õuna kodumajutus Pärnus pakub 3 erinevat korterit eramajades. Olemas on suur aed, kus on võimalus grillida. Samuti saab soovi korral käia saunas. Peale selle on võimalus kasutada mullivanni, mida võib pidada päris heaks luksuseks. Korraga mahub ühte korterisse ööbima kuni kuus inimest. Rand jääb kolme kilomeetri kaugusele, kuid autoga liikudes ei tohiks see olla mingisugune probleem. Kodumajutuse puhul võite alati mõelda ka sellele, et ise oma voodipesu kaasa tuua.

Tammsaare külalistemaja jääb otse Tammsaare tänavale, mis asub otse ranna juures. Kui eesmärgiks on leida hea kodumajutus Pärnus, siis see seda võib pidada heaks valikuks. See majutusasutus peaks olema hea valik eelkõike suvel, kui soovitakse külastada randa ning õhtul näiteks grillida. Nimel on seal olemas eraldi hoov, kus on kõik võimalused selleks olemas. Majas on kokku seitse erinevat tuba ning ühisköök. Vannitoad on privaatsed. Lisaks pakub majutusasutus tasuta parkimist, mis peaks hästi sobima autoga reisivatele inimestele.

See veebisait kasutab küpsiseid, et tagada veebisaidil parim kogemus.