Külaliskorterid Pärnus

Külaliskorterid Pärnus on aasta-aastalt muutnud kvaliteedilt järjest paremaks. Valik on muutunud väga laiaks. Enamus külaliskorterid Pärnus asuvad rannarajoonis või selle lähedal ning nende hind on enamasti odavam kui hotellitoa võtmine. Booking.com pakub Pärnu linnas üle 200 erineva külaliskorteri. Enamus külaliskorterid Pärnus saab endale broneerida ilma ettemaksuta. Vaja ei ole ka krediitikaarti, mida paljud hotellid nõuavad. Külaliskorteri plussiks on see, et terve korter on kliendi enda päralt ning siis ei puututa kokku teiste külalistega nagu hotellist. Samuti mahub ühte korterisse enamasti mitme hotellitoa jagu inimesi, sest paljud külaliskorterid on mitmetoalised. Külaliskorteri võib alati ise kaasa võtta oma voodipesu.

Näiteks Embrace külaliskorterid pakuvad erinevaid kortereid ning isegi hommikusööki. Neil on kokku 14 erinevat külaliskorterit.

Kui soovite ööbida otse rannas, siis heaks valikuks on Papli kaks külaliskorterid. Paari minuti kaugusel rannast asub Karuselli külaliskorter, kus on olemas saun ja kõik mugavused heaks puhkuseks.

See veebisait kasutab küpsiseid, et tagada veebisaidil parim kogemus.