Kuidas suvel parim pulmapidu korraldada?

Suvised pulmad on ilusad ja romantilised. Ükskõik, kas plaanid pulmi rannas või kaunis aias, on mõned olulised asjad, millega tuleks arvestada. Mõtle kas sul on väliürituse korraldamiseks kõik vajalik olemas või peaksid https://tonro.ee/ lehe kaudu endale midagi juurde soetama. Siin on mõned näpunäited ideaalse suvepulma ettevalmistamiseks.

Suvised pulmapaigad

Suviste pulmade jaoks ideaalse koha valimine on kõige olulisem otsus. Peaksid hoolitsema selle eest, et külalistel oleks kogu aeg mugav. Kui tseremoonia toimub õues ja ilm võib olla väga kuum, soovid selleks valmis olla. Paberist lehvikute või vihmavarjude pakkumine on suurepärane viis külaliste jahedana hoidmiseks.

Kaunistused

Valitud sisekujundus mõjutab suuresti pulmade atmosfääri. Kui pulm toimub õues saad ära kasutada looduse pakutavat kaunist tausta ja keskkonda. Kui sul on kaunistusena kasutusel värsked lilled, veendu, et need taluvad suvekuumust või asetatakse varju. Vali lillekimbud ja -seaded, millel pole kergesti närbuvaid lilli.

Hoia oma riietus suvine

Pulmakleit ja ka pruutneitsi kleidid peaksid suvisteks pulmadeks olema õhulised ja kerged. Pruut peaks valima soengu, mis on ülespoole ja näost eemal. Ka peigmehed peaksid pärast formaalsusi saama ülikonna pintsaku seljast võtta ja kerges särgis suvetuult nautida.

Kasuta tipptasemel toitlustust

Igas pulmas peaks toitlustusteenus olema üks olulisemaid punkte, millele keskenduda. Kui sööte väljas, veendu, et valik sobiks kuumusega. See on ilmne, aga väärib siiski rõhutamist, et peaksid valima toidud, mis ei rikne kiiresti ja mida ei pea pikka aega jahedas hoidma.

Joogid on sama olulised kui toit. Sul peaks olema valik värskendavaid alkoholivabasid jooke, kuna külalised joovad kuumaga palju rohkem.

Pulmatort on veel üks asi, mida külalised pikisilmi ootavad. Kui sul on suur mitmekihiline ja mitmetasandiline pulmatort, veendu, et selle sulamise vältimiseks oleks kohapeal olemas külmkapp või jahe hoiuruumi.

Pulmad on ilus sündmus, olenemata sellest, mis aastaajal seda korraldada. Suvised pulmad on imeilusad, kui armastad sooja ilma ja õitsvaid aedu. Kasuta suvist loodust, värve ja helisid maksimaalselt ära.

See veebisait kasutab küpsiseid, et tagada veebisaidil parim kogemus.