Pärnu valveapteek

Kuigi Pärnu apteegid on avatud päeva jooksul pikalt, siis puudub üks konkreetne Pärnu valveapteek, kust ööpäev läbi abi saada.

Miks Pärnu valveapteek ei ole olemas?

Ööapteek on Eestis veel võrdlemisi vähe levinud. 24h avatud apteeke leiab Tallinnas ja Tartus, kuid ükski apteek Pärnus 24h avatud ei ole.

Kui Pärnu valveapteek on tõesti hädavajalik, siis parim alternatiiv on pöörduda Pärnu haiglasse. Mitte küll Pärnu haigla apteek, vaid just erakorralise meditsiin osakond. Kui vähegi võimalik ning Pärnu valveapteek pole hädakorraline vajadus, võiks võimalusel oodata hommikuni, mil avatakse tavalised apteegid.

Mitte Pärnu valveapteek – kaua need avatud on?

Apteek, mis ei ole Pärnu valveapteek, asub enamjaolt kaubanduskeskuses ja suletakse koos kaubanduskeskuste üldpoodidega ajavahemikus kell 18 kuni 20-ni. Tavalised kaubanduskeskustest eraldisesivad apteegid suletakse kella 16 ja 18 vahel. Mitmed Pärnu apteegid on nädalavahetusel ja riigipühadel suletud ja sellega peab arvestama.

Võimalusel võiks rohud varakult ette soetada Apotheka apteekidest: Mai ning Ülejõe Selveri apteek Pärnu, Ranna apteek, Port Arturi apteek, Niidu Rimi apteek, Ristiku apteek ja Ristiku tervisekeskuse apteek.

Apotheka Beauty apteegikosmeetika on 24h avatud

Mõnes mõttes on ainus Pärnu apteek 24h avatud veebiapteek, sealt saab vähemalt vajaliku võimalusel ära tellida. Apteegikosmeetikat müüb aga Apotheka Beauty apteegikosmeetika, ja seal on võimalik oste sooritada ööpäev läbi. 

 

Kuna Pärnu valveapteek ei ole praegu reaalsus, peab planeerima igaks olukorraks ning andma endast parima, et vajalik apteekide avamisajal ära osta.

See veebisait kasutab küpsiseid, et tagada veebisaidil parim kogemus.